MINULÉ ROČNÍKY

Ročník 2019

V listopadu 2019 se skautský muzikál konal v Chlumci nad Cidlinou. Účastnilo se ho 150 skautů a skautek. Na tuto událost se přišlo podívat až 250 diváků. Večer se hrála noční hra v parku zámku Karlovy Koruny.

Důležitou částí akce bylo také vyhlášení vítězného muzikálu, kterým tento rok byl muzikál s názvem Skvrny od pardubických skautek.

Pro oživení vzpomínek na tento ročník můžete použít odkazy níže.

Ročník 2018

V listopadu 2018 se skautský muzikál konal v Chlumci nad Cidlinou a zúčastnilo se ho 120 skautů z různých míst České republiky. Například z Jindřichova Hradce, Kyjova a Třebechovic.

Účastníci muzikálu si mohli prohlédnout chlumecké památky, například zámek Karlovu Korunu a muzeum Loreta. Dále se samozřejmě soutěžilo na prknech, která znamenají svět, pletlo se z parakordu, probíhala výuka žonglování. Večer proběhla noční hra inspirovaná sedláky u Chlumce. Víkend to byl plný dobrodružství, zážitků a nových přátelství doprovázený hudbou kapely Natřije.

Vítězným muzikálem se stal chlumecký muzikál "LÁV" STORY.

Pro připomenutí si zážitků z tohoto ročníku klikněte na tlačítko "Fotografie".